info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان طباطبایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین پیتزا فانوس، لبنیات سنتی گلدشت، میدان بهشت، پزشکی قانونی و قنادی صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران

ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رجایی، طباطبایی بروید. ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید بخارایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، نیکنام، نرسیده به فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، نیکنام، نرسیده به فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس قالیشویی
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
  neshan logo