عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، رجایی، طباطبایی، بین میدان بهشت و علمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهزیستی در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان طباطبائی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین پیتزا فانوس، لبنیات سنتی گلدشت، آبمیوه بهشت، قنادی صفا و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی

ایستگاه اتوبوس بهزیستی در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان و خیابان طباطبائی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به رجایی، طباطبایی، بین میدان بهشت و علمی بروید. ایستگاه اتوبوس بهزیستی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید بخارایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهزیستی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، رجایی، طباطبایی، بین میدان بهشت و علمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین مشهدی و فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین مشهدی و فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
  neshan logo