عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی (محله مشیریه، تهران)

سرویس بهداشتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج

موقعیت سرویس بهداشتی در محله مشیریه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله مشیریه تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این مکان یکی از سی و پنج سرویس بهداشتی در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج، کتابخانه پردیس، پایانه تاکسیرانی و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج


سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی پایانه اتوبوسرانی خاوران
  (3.0)
  خاوران، نرسیده به فاضل بجستانی (مسلم )
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه آزادگان
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه آزادگان
 • سرویس بهداشتی
  آزادگان، بوعلی غربی
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی wc توالت دست‌شویی دستشویی سرویس بهداشتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی تهران ندارد.