info
عکس فست فود کاتاتیک
category

فست فود کاتاتیک محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی فست فود کاتاتیک

فست فود کاتاتیک (فست فود) در محله نازی آباد تهران و بلوار شهید رجایی، مشهدی واقع شده است. این مکان یکی از شصت فست فود در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بوستان بازار دوم نازی آباد، فست فود پاییز، بازار روز نازی آباد و آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود کاتاتیک تهران

فست فود کاتاتیک تهران در محله نازی آباد شهر تهران، قرار دارد.

فست فود کاتاتیک تهران در محله نازی آباد، طرفداران مخصوص خودش را دارد. در اطراف این فست فود، غذاخوری‌های معروف دیگری هم قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به فست فود کولاک، بمب نازی آباد، کلیوچی، هایدا و چیکن فامیلی اشاره کرد. از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله نازی آباد، می‌توان به کافه واته، سرای سنتی صاحبدلان و قهوه روماک اشاره کرد که همگی در نزدیکی فست فود کاتاتیک تهران قرار گرفته‌اند.

چطور به فست فود کاتاتیک تهران برویم؟

مسیرهای مختلفی شما را به فست فود کاتاتیک تهران می‌رساند. استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه‌ها برای رسیدن به این فست فود است. با کمک اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود کاتاتیک تهران انتخاب کنید. مسیریاب نشان به شما می‌گوید که چگونه با استفاده ازخوردو، وسایل حمل و نقل همگانی، موتور یا دوچرخه به این مکان بروید. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما همچنین می‌توانید نظر کاربران دیگر را در مورد این فست فود بخوانید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


آدرس دقیق فست فود فست فود کاتاتیک تهران‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه می‌بینید. اگر سری به این فست‌فود زدید، فراموش نکنید حتما نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت برای ما و دیگر کاربران بنویسید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده فست فود کاتاتیک واقع شده‌اند:

 • فست فود کولاک
  بلوار شهید رجایی، مرتضی قلی، پنجم
 • بمب نازی آباد
  بلوار شهید رجایی، رضاییان، انصاری، چهارم
 • کلیوچی
  بلوار شهید رجایی، بین جاهدار اردبیلی و عراقی
 • هایدا
  بلوار شهید رجایی، بین محمود منافی و مشهدی
 • چیکن فامیلی
  بلوار شهید رجایی، بین محمود منافی و مشهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فست فود کاتاتیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فست فود کاتاتیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فست فود کاتاتیک ندارد.
  neshan logo