info
عکس ایستگاه اتوبوس سروری غربی
category

ایستگاه اتوبوس سروری غربی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سروری غربی

ایستگاه اتوبوس سروری غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین میدان سروری (پاسگاه نعمت آباد)، ایستگاه تاکسی ساوه، شیرینی شاه جانی، نان داغ کباب داغ و مسجد امام حسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سروری غربی تهران

ایستگاه اتوبوس سروری غربی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صادقیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سروری غربی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو عبدل آباد قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس اجلالی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سروری غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای شیرودی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، شیرودی، بین معبودی و پژاند
 • ایستگاه اتوبوس فدک
  ورامینی، طالقانی، بین ارمغان و سبزینه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان سپیده
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند، بین شیرودی و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری ناحیه دو
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طبایی، میرزایی، بین زرنگی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط غلامی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سروری غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سروری غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سروری غربی ندارد.
  neshan logo