info
عکس ایستگاه اتوبوس پارسه
category

ایستگاه اتوبوس پارسه محله ولایت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارسه

ایستگاه اتوبوس پارسه (ایستگاه اتوبوس) در محله ولایت یزد و بلوار آیت الله خامنه ای واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ولایت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت نرم افزاری خورشید، کلینیک دندانپزشکی حکیم ، شهر غذا، بانک ملی شعبه ولایت و فروشگاه دوچرخه و ماشین شارژی آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارسه یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارسه یزد است که در محله ولایت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 31 و 33 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارسه یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارسه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم المحمود
  فضیلت، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نیلوفر
  فضیلت، والفجر، شرافت
 • ایستگاه اتوبوس یوم الله
  فضیلت، شرافت 9، شرافت، بین شرافت 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارسه ندارد.
  neshan logo