info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین
category

ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین محله سفیر شمالی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین

ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین (ایستگاه اتوبوس) در محله سفیر شمالی شیراز و خیابان پروین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سفیر شمالی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن ورزشی امام مهدی، نان سنگک افرا، سوپرمارکت ، لبنیات سنتی بیست ۲۰ و پارک کاج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین شیراز

در شهر شیراز، محله سفیر شمالی ، ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سفیر شمالی، سفیر شمالی 21، پروین می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدان پروین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاییز
  بلوار پاسارگاد غربی، بین پاسارگاد 13 و صفایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد
  بلوار رحمت غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین ندارد.
  neshan logo