info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد محله قالیشویی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد

ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد (ایستگاه اتوبوس) در محله قالیشویی شیراز و کندرو بلوار رحمت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قالیشویی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شقایق و مجتمع کشاورزی زمانی و همچنین رنگ نیلگون، تابلوساز نگاه، آموزشگاه رازک کیانی، پیتزا پارسه و نمایندگی ۸۲0 کرمان موتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز

ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز در شهر شیراز، محله قالیشویی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار رحمت غربی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شبانه روزی حافظ واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الجواد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهیدان پروین
  بلوار سفیر شمالی، سفیر شمالی 21، پروین
 • ایستگاه اتوبوس اخلاق
  شهید باهنر جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس باغ حوض
  بلوار امیرکبیر، بین آفتاب و امیرکبیر 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد ندارد.
  neshan logo