info
عکس ایستگاه اتوبوس کلاهدوز
category

ایستگاه اتوبوس کلاهدوز محله کلاهدوز، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلاهدوز

ایستگاه اتوبوس کلاهدوز (ایستگاه اتوبوس) در محله کلاهدوز شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کلاهدوز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش، پمپ بنزین امیرکبیر، فست فود اقای قارچ، نانوایی و موسسه اعتباری کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلاهدوز شیراز

ایستگاه اتوبوس کلاهدوز شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کلاهدوز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیرکبیر، نرسیده به شهید کلاهدوز قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلاهدوز شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی شبانه روزی حافظ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلاهدوز شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلاهدوز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آقایی
  بلوار امیرکبیر، شهید آقایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 60 و 62
 • ایستگاه اتوبوس برج صنعت
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 21 ب و صفایی
 • ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 1 و استقلال 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلاهدوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلاهدوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلاهدوز ندارد.
  neshan logo