info
عکس ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی
category

ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی محله پاسداران، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی

ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران شیراز و خیابان شهید قدوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برنج و حبوبات ناتا و همچنین کارواش لوکس کارز، داروخانه دکتر صادق پور، شعبه سرپرستی بانک سپه، شرکت تعاونی مسکن کوثر زرین شیراز و فلافل کده اروند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی شیراز

ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی شیراز در شهر شیراز، محله پاسداران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 1 و استقلال 42 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی راد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدوسی شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس با هنر
  شهید باهنر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس کلاهدوز
  بلوار امیرکبیر، نرسیده به شهید کلاهدوز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی ندارد.
  neshan logo