عکس ساختمان تجاری شایسته
مشاهده در نقشه نشان
category

ساختمان تجاری شایسته (محله سنگلج، تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، مبرا، یکم

موقعیت ساختمان تجاری شایسته در محله سنگلج تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ساختمان تجاری شایسته (بازار و مرکز خرید) در محله سنگلج تهران و خیابان یکم واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و نه بازار و مرکز خرید در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا و بازار رضا و همچنین رستوران خوان باشی، مجتمع تجاری ایساتیس، ساختمان بازار فرش، طباخی علی 110 و کفش شاهکار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو خيام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، مبرا، یکم


سایر مراکز خرید که در محدوده ساختمان تجاری شایسته واقع شده‌اند:

 • بازارچه مسقف ذکایی
  مولوی، ذکایی، سوم
 • پاساژ رشید ۲
  امام خمینی، سی تیر
 • پاساژ امیر
  مولوی، نیرو شادی
 • پاساژ جاوید
  ناصر خسرو، امام خمینی، خیام، روحی، صور اسرافیل
 • دالان دراز
  مولوی، بازار حضرتی، موسوی، دستجردی یکم، بین کوشش و دستجردی 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان تجاری شایسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان تجاری شایسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان تجاری شایسته ندارد.
  neshan logo