info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله باغ فیض، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان امیر ابراهیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین میدان تره و بار، بوستان کاج، مجتمع مسکونی کاج، کلینیک تخصصی خودرو و شرکت نگین آبگینک پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر تهران

در شهر تهران، محله باغ فیض ، ایستگاه اتوبوس مهر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین الزهرا و گروسی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس عدل قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مقداد
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نزدیک به تقاطع پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه دوم
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین الزهرا و گروسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo