info
عکس فنی مهندسی دزدگیر امید
category

فنی مهندسی دزدگیر امید محله کوی المهدی، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فنی مهندسی دزدگیر امید

فنی مهندسی دزدگیر امید (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان مهدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین رستوران کارگزار، بستنی مش قنبر، بیمه البرز | سالار، قهوه قائم و بانک ملی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد

فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد در محله کوی المهدی شهر مشهد، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 05133853457 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوی المهدی به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، کامپیوتر ارمغان، نمایندگی مادیران و تلویزیون دوو هستند.

چطور به فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قائم 41 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه فنی مهندسی دزدگیر امید مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فنی مهندسی دزدگیر امید واقع شده‌اند:

 • کامپیوتر ارمغان
  مهدی، شهید نقیبی فرد، بین نقیبی فرد 6 و 8
 • نمایندگی مادیران
  (5.0)
  بلوار کوشش، بین کوشش 39 و بلوار نماز
 • تلویزیون دوو
  (3.0)
  بلوار کوشش، بین کوشش 39 و بلوار نماز
 • برق الکترونیک خودرو حمید رضا یاری
  (5.0)
  بلوار کوشش، کوشش 32
 • فروشگاه گنجینه
  (4.3)
  مهدی، قائم، بین قائم 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط eftekhari (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فنی مهندسی دزدگیر امید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فنی مهندسی دزدگیر امید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فنی مهندسی دزدگیر امید ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، مهدی، بین قائم و بلوار کوشش
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فنی مهندسی دزدگیر امید

  شنبه 04:00 تا 13:00
  یک‌شنبه 04:00 تا 13:00
  دوشنبه 04:00 تا 13:00
  سه‌شنبه 04:00 تا 13:00
  چهارشنبه 04:00 تا 13:00
  پنج‌شنبه 04:00 تا 13:00
  جمعه 04:00 تا 13:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo