info
عکس ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا، موزه ترمه هاشمی یزد و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، کافه پلاک و مجموعه کاما کتاب حدود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد، شهر یزد، محله صفائیه است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 24 متری ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
  بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به ساقی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  تیمسار فلاحی، بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه
  بلوار صیاد شیرازی، بین سوم و جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا ندارد.
  neshan logo