info
عکس کاکتوس سبدلند
category

کاکتوس سبدلند محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی کاکتوس سبدلند

کاکتوس سبدلند (گلخانه) در محله حکیمیه تهران و خیابان سروستان چهارم واقع شده است. این مکان یکی از دو گلخانه در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ساحل شرق و همچنین کافه رستوران مانیا، چاپ مشکات، دانشکده ایمنی دانشگاه شهید بهشتی، مرکز آموزش علمی کاربردی آسانسورسازی دماوند و ایستگاه اتوبوس نیلی قرار گرفته است.
سایر گلخانه‌های که در محدوده کاکتوس سبدلند واقع شده‌اند:

 • مرکز ترویج و نگهداری گل و گیاه تهران
  بزرگراه یاسینی، صنعت، بابائیان، پیشوا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کاکتوس سبدلند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کاکتوس سبدلند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کاکتوس سبدلند ندارد.
  neshan logo