info
عکس آژانس دانیال
category

آژانس دانیال محله کارگران، مشهد

درباره‌ی آژانس دانیال

آژانس دانیال (تاکسی تلفنی) در محله کارگران مشهد و خیابان چمن 13 واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی شلوار اسلش سیماکو، کترینگ آل علی، رستوران سفیران، آموزشگاه زبان کیش نوین و مسجد وحسینیه 14 معصوم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس دانیال واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی
  (3.0)
  بلوار چمن، چمن 25، بین بنی هاشم و باقی 17
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H@di (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس دانیال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس دانیال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس دانیال ندارد.
  neshan logo