info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر

ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارچه فروشی جوادلایمه، مخابرات کوثر، دفتر پیشخوان پاسداران، فروشگاه افق کوروش و کامپیوتر دیتاسیستم یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر حمیدیا

آدرس ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر حمیدیا، شهر حمیدیا، محله پاسداران است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین پاسداران 54 و 56 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قربانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و خیابان ایثار
 • ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 44
 • ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 70
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر ندارد.
  neshan logo