info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف
category

ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف محله عدالت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف

ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان عدالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین رس توران خانه رس، بستنی سالار، گالری صنایع دستی فاطمی، شیرینی ضیافت یزد و کافه آپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله عدالت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خیابان تیمسار فلاحی، عدالت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز تجاری صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار شهید قندی، بین کاج 4 و بلوار جهاد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه
  بلوار صیاد شیرازی، بین سوم و جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف ندارد.
  neshan logo