عکس مجموعه غذایی کیالک سبز مشاهده در نقشه نشان
category

مجموعه غذایی کیالک سبز (محله ولیعصر، تهران)

کترینگ و آشپزخانه
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین سوم و پنجم

موقعیت مجموعه غذایی کیالک سبز در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


مجموعه غذایی کیالک سبز (کترینگ و آشپزخانه) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مکان یکی از نوزده کترینگ و آشپزخانه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین رستوران لیون، قنادی هانس، مرکز خدمات پس از فروش توسن سیستم - تسکو، تامین اجتماعی شعبه نوزده تهران و بیمارستان آبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین سوم و پنجم

تلفن تماس: 02126135632


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده مجموعه غذایی کیالک سبز واقع شده‌اند:

 • آشپزخانه مرکزی حاج چلویی
  (3.8)
  قرنی، سمیه، بین افشار و استاد نجات اللهی
 • کترینگ سیب
  (5.0)
  کریمخان زند، به آفرین، ششم
 • کترینگ ارغوان
  (5.0)
  قرنی، طالقانی
 • غذاکده پارسیا
  (4.0)
  قرنی، بین طالقانی و سوسن
 • رستوران پلو سفالی
  (3.0)
  قرنی، رضا مقدسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه غذایی کیالک سبز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران کترینگ آشپزخانه تحویل دلیوری غذا

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه غذایی کیالک سبز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه غذایی کیالک سبز تهران ندارد.
  neshan logo