info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی محله محله امام حسین، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله امام حسین یزد و خیابان خرمشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله محله امام حسین یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرتضی علی (غلامی) و همچنین کافی نت پارسه یزد ، داروخانه دکتر حیدرزاده، موبایل اندیشه، چوب و فلز سبحان و لوازم یدکی نیک اختر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی یزد است که در محله محله امام حسین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خرمشهر، بین خرمشهر 23 و اسلامی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  بلوار مدرس، فروردین
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار امام حسن مجتبی، نرسیده به بلوار وحدت
 • ایستگاه اتوبوس شادکام
  بلوار امام حسن مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo