info
عکس سالن زیبایی باغ رز
category

سالن زیبایی باغ رز محله ایوانک، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی باغ رز

سالن زیبایی باغ رز (سالن آرایش و زیبایی) در محله ایوانک تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این سالن یکی از سیزده سالن آرایش و زیبایی در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه 2 و مرکز خرید میلاد نور و همچنین مدرسه دخترانه شهید آوینی، گلفروشی گلستان شهرک، ایستگاه اتوبوس مدرسه، کافه لئون و فروشگاه سلامت قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی باغ رز واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی مک پرو
  بلوار دادمان، هرمزان، بین نهم و دهم
 • سالن زیبایی و درمانی فرناز
  بلوار دادمان، بین حسن سیف و پاک نژاد
 • سالن زیبای الی
  بلوار دادمان، فخار مقدم، گلبرگ یکم شرقی
 • سالن زیبایی رزیتا امینی
  بلوار دادمان، گلستان، گلستان یکم
 • سالن زیبایی رامونا
  بلوار دادمان، بین بوستان و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی باغ رز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی باغ رز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی باغ رز ندارد.
  neshan logo