info
عکس سوپر مارکت سیب
category

سوپر مارکت سیب محله حاجی آباد، کرج

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سیب

سوپر مارکت سیب (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حاجی آباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین فروشگاه پ نتی، پارک محله حاجی آباد، گرمابه یاس، لوازم التحریر کامل و مجموعه فرهنگی ورزشی ۹ دی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سیب واقع شده‌اند:

 • هایپر ستاره البرز
  بلوار مطهری، ابوذر غفاری شمالی
 • فروشگاه جانبو
  شکوفه، بین ارکیده و ترانه
 • سوپرمارکت
  بهارستان، بین ترانه و ارکیده
 • سوپر مارکت مولانا
  شکوفه، بین رحیمی و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod king (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سیب ندارد.
  neshan logo