info
عکس دیزی سرای طهران
category

دیزی سرای طهران (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

درباره‌ی دیزی سرای طهران

دیزی سرای طهران (رستوران) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان فلسطین واقع شده است. این رستوران یکی از پنجاه و پنج رستوران در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین اغذیه لوتوس، سازمان هدفمند سازی یارانه ها، رستوران فیلیپر، شرکت بازرگانی ابراهیم و کباب سنتی سه ستاره بناب آذربایجان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران دیزی سرای طهران تهران

این رستوران در‌ شهرتهران،محله کشاورز - پارک لاله و بلوار کشاورز، فلسطین، بین روشن و رنجبر قرار دارد.

رستوران دیزی سرای طهران تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله کشاورز - پارک لاله است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به تهیه غذای خوش پسند، رستوران امیر، کافه رستوران لاهوت، خانه خورشید و رستوران نارون اشاره کرد. در محله کشاورز - پارک لاله و در نزدیکی رستوران دیزی سرای طهران تهران، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران دیزی سرای طهران تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر برای رفتن به رستوران دیزی سرای طهران تهران را به شما نشان می‌دهد تا با خیالی آسوده اوقات خوشی در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

از امتیازهای خوب رستوران دیزی سرای طهران تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. شما می‌توانید در ایستگاه مترو ميدان وليعصر پیاده شوید و به این رستوران برسید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران دیزی سرای طهران تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی است.

شما می‌توانید اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه ببینید. اگر به رستوران دیزی سرای طهران تهران رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده دیزی سرای طهران واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای خوش پسند
  ولیعصر، سوم، ششم، بین زنبق و اسدآبادی
 • رستوران امیر
  ولیعصر، اسدآبادی، بین ششم و یکم
 • کافه رستوران لاهوت
  بزرگراه شهید گمنام، 6/1
 • خانه خورشید
  قرنی، استاد شهری، بین عضدی و سپند
 • رستوران نارون
  ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوگان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیزی سرای طهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دیزی سرای طهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیزی سرای طهران ندارد.
  neshan logo