عکس مرغ و گوشت محمدی
category

مرغ و گوشت محمدی (محله زرهی - امیرکبیر، شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوارباغ حوض، بعد از باغ حوض 1 ب

موقعیت مرغ و گوشت محمدی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرغ و گوشت محمدی (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوارباغ حوض، بعد از باغ حوض 1 ب واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گالری کابینت ساچی، فروشگاه آقای قهوه، ایرانکار، بانک ایران زمین و شرکت زلال آب قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوارباغ حوض، بعد از باغ حوض 1 ب


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده مرغ و گوشت محمدی واقع شده‌اند:

 • قصابی خیابان انصار
  (4.0)
  بلوار استقلال، انصار، بین میدان نارنج و 3
 • فروشگاه مرغ پر طلایی
  بلوار رحمت غربی
 • ماهی، میگو و گوشت پردیس
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مها (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرغ و گوشت محمدی شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرغ و گوشت محمدی شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرغ و گوشت محمدی شیراز ندارد.