info
عکس خوراک آفرین
category

خوراک آفرین محله علم و صنعت، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوراک آفرین

خوراک آفرین (فروشگاه مواد غذایی) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه مواد غذایی در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین مرکز مخابراتی شهید حکمت شعار، شرکت نورون سیستم، کبابی تک گلپایگانی، تعمیرگاه کرمان موتور و لبنیاتی آوازه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه خوراک آفرین تهران

فروشگاه خوراک آفرین تهران در شهر تهران، محله علم و صنعت، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02177808037) تماس بگیرید. فروشگاه خوراک آفرین تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله علم و صنعت به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه مواد غذایی رسالت، برنج جینگاسر و ترشیجات عمه لیلا قرار دارند.

چطور به فروشگاه خوراک آفرین تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خوراک آفرین تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولیعصر قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت که نزدیک به فروشگاه خوراک آفرین تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه خوراک آفرین تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه خوراک آفرین تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده خوراک آفرین واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مواد غذایی رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین بهمن و اخلاقی هفتاد و دو
 • برنج جینگاسر
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین ابراهیمی و بهمن
 • ترشیجات عمه لیلا
  بزرگراه شهید سلیمانی، پنجاه و پنجم، هشت متری شرقی
 • سوپرمارکت کامبای
  هنگام، بین باقری و معصومی
 • برنج پارسه
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، بین اکبرزاده و جبارزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوراک آفرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوراک آفرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوراک آفرین ندارد.
  neshan logo