info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف
category

ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف

ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار یزد باف واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب افشار و سایا و همچنین کامپیوتر بهارستان، شرکت تعاونی یزدباف، کارخانجات یزدباف، مسجد یزدباف و فروشگاه نساجی یزدباف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف

ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف در شهر یزد، محله یزد باف و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار یزد باف، بین میدان یزدباف و بیست و دو متری دانش می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت یزدباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد رقیه
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  ولیعصر، بین ولیعصر 47 و 49
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف ندارد.
  neshan logo