info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت محله محله امام حسین، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت

ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت (ایستگاه اتوبوس) در محله محله امام حسین یزد و خیابان خرمشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله محله امام حسین یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه سید و همچنین فروشگاه چک چکه، لوازم آرایشی آیلین، پیتزا نارنج، لوازم خانگی میرشمسی و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت یزد است که در محله محله امام حسین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خرمشهر، بین خرمشهر 8 و منوچهری است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه حقیقت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کهریز
  بلوار امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس شادکام
  بلوار امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و دهه فجر 25
 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین آذر و آبان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا
  سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه حقیقت ندارد.
  neshan logo