عکس شیرین عسل
مشاهده در نقشه نشان
category

شیرین عسل (محله فاطمی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.2
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین زمرد و خسروی

موقعیت شیرین عسل در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین، رستوران منصور، مرکز روماتیسم ایران و کلینیک دندانپزشکی صدف قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.


درباره فروشگاه شیرین عسل

فروشگاه شیرین عسل در شهر تهران، محله فاطمی و خیابان کارگر شمالی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02188006470 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه شیرین عسل یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ، شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشاره کرد.


چطور به فروشگاه شیرین عسل برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس جمالزاده قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شیرین عسل ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیرین عسل مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شیرین عسل را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین زمرد و خسروی

تلفن تماس: 02188006470

وب‌سایت رسمی: shirinasal.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo