info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان
category

ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان محله کسنویه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان

ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان (ایستگاه اتوبوس) در محله کسنویه یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کسنویه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سالاری، تعویض روغن تخصصی دهقان، پیتزا سعید، مجتمع فرهنگی کربلا و کافه شهرزاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کسنویه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب، بین قاآنی و انقلاب 60 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه پرنیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
  بلوار شهید مطهری، غربی مطهری، بین مطهری 42 و 12 متری حجرت
 • ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ
  انقلاب، بین یاسمن و خردمند
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه
  بلوار مشیر، بین مشیر 16 و 18
 • ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف
  بلوار یزد باف، بین میدان یزدباف و بیست و دو متری دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان ندارد.
  neshan logo