info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت محله امامزاده، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده یزد و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان خان یزد، موزه امامزاده جعفر(ع) و بازار خان و همچنین حسینیه بزرگ بعثت، مسجد شاه طهماسب، زورخانه تختی، کافه کتاب مارلیک و هاستل تاج الملوک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد

در شهر یزد، محله امام زاده ، ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان قیام، تقاطع زورخانه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بهشتی
  امام خمینی، بین برخوردار و شیخ غلامرضا
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی
  شهید رجایی، بین شهید زارع و رجایی 24
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
  بلوار مطهری، بین کوی باغ گلشن و گرماسعدی
 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت ندارد.
  neshan logo