info
عکس سیمرغ فیتنس
category

سیمرغ فیتنس (محله داراباد، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سیمرغ فیتنس

سیمرغ فیتنس (سالن و مجموعه ورزشی) در محله داراباد تهران و خیابان سباری، سیزدهم شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده مجموعه ورزشی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران و همچنین تالار میثاق، پیست اسکیت سرپوشیده میثاق، مجمتع تنیس میثاق، رستوران سرژی و دانشکده دندانپزشکی ارتش قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده سیمرغ فیتنس واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی گلها و دانشگاه
  بزرگراه ارتش، بلوار مژدی
 • آبی پوشان امید کوشا
  پور ابتهاج (دارآباد)، لشگری، کمالی شرقی
 • باشگاه فوتبال شمیران
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • باشگاه نامداران دارآباد
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بلوار مژدی، هاشمی، بعد از آفتاب
 • آکادمی و زمین چمن فوتبال تی وان
  بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیمرغ فیتنس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیمرغ فیتنس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیمرغ فیتنس ندارد.
  neshan logo