info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله سرو آزاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو آزاد تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سرو آزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد خاتم الانبیا، رینگ و لاستیک پورمند، تعمیرات موبایل و کامپیوتر سعید، اتو مجهز کارن و فروشگاه رفاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرو آزاد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار تندرستی، گودرزی، بین هفتم غربی و ششم غربی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سرو قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهل و هفتم
  چهل و هفتم، بین والفجر ششم و بدر
 • ایستگاه اتوبوس بدر
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بلوار تندرستی، بین نرگس چهارم و گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo