info
عکس سلف سرویس خاتون
category

سلف سرویس خاتون محله شریعتی، اراک

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سلف سرویس خاتون

سلف سرویس خاتون (کترینگ و آشپزخانه) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، قدوسی واقع شده است. این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ و رستوران ژیوان، پیتزا پیتزا، آبرنگ (پوشاک کودک) - abrang kids' clothing، فروشگاه گوشت مرغ درسا و کافه فرهنگ قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده سلف سرویس خاتون واقع شده‌اند:

 • آشپزخانه هانی
  شریعتی، بین کرمی و نخل
 • تهیه غذای سلف سرویس
  بلوار شهید شیرودی، بعثت
 • آشپزباشی
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، معاد، بین حاجی علی خانی و جعفری
 • تهیه غذای شاندرمن
  (4.0)
  شریعتی، جنت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سلف سرویس خاتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سلف سرویس خاتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سلف سرویس خاتون ندارد.
  neshan logo