info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
category

ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی محله محله سرسنگ، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی

ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله سرسنگ یزد و خیابان امام خمینی، امام مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله محله سرسنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین هتل سنتی آرا، پارک وحشی بافقی، کافه درویش، آرایشگاه شهره و قبر اشرف آهنگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد

ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله سرسنگ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، امام مهدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سامان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک وحشی بافقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 39 و خانعی
 • ایستگاه اتوبوس فهدان
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا
  امام مهدی، بین تقی زاده و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی ندارد.
  neshan logo