عکس کیوسک بلیت الکترونیک مشاهده در نقشه نشان
category

کیوسک بلیت الکترونیک (محله ولیعصر، تهران)

مرکز خدمات عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین صومعه سرا و مینو

موقعیت کیوسک بلیت الکترونیک در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


کیوسک بلیت الکترونیک (مرکز خدمات عمومی) در محله ولیعصر تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از سه خدمات عمومی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین میدان ولیعصر، شبکه مترجمین ایران، فست فود شیلا، فروشگاه ایران کوک و سینما قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین صومعه سرا و مینو


سایر مراکز ارائه خدمات عمومی که در محدوده کیوسک بلیت الکترونیک واقع شده‌اند:

 • مرکز خدمات ایرانسل
  (5.0)
  ولیعصر، علی ولدی
 • دوربین مداربسته تهران بان
  ولیعصر، بزرگمهر، بین برادران مظفر و فلسطین
 • موسسه حفاظتی مراقبتی نظم گستران امید
  بلوار کشاورز، کبکانیان، بین قزوینی و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کیوسک بلیت الکترونیک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کیوسک بلیت الکترونیک

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کیوسک بلیت الکترونیک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کیوسک بلیت الکترونیک تهران ندارد.
  neshan logo