عکس موسسه فیزیوتراپی ایرانیان
مشاهده در نقشه نشان
category

موسسه فیزیوتراپی ایرانیان (اصفهان)

ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی
5.0
5 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، مهرآباد، بین صیاد شیرازی و فرعي هشتم

موقعیت موسسه فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

موسسه فیزیوتراپی ایرانیان (ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی) در اصفهان و خیابان مهرآباد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه ی جنگ و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، قنادی شاتوت، سوپر مارکت اسمان، بانک صادرات و مسجد صاحب الزمان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فیزیوتراپی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، مهرآباد، بین صیاد شیرازی و فرعي هشتم

تلفن تماس: 03132657717

صفحه اینستاگرام: @dr.sedighii


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثمی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فیزیوتراپی ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز فیزیک کار درمانی فیزیوتراپیست فیزیوتراپی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فیزیوتراپی ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فیزیوتراپی ایرانیان ندارد.
neshan logo