info
عکس بازاربزرگ دروازه اشرفی
category

بازاربزرگ دروازه اشرفی اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازاربزرگ دروازه اشرفی

بازاربزرگ دروازه اشرفی (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان هاتف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان عتیق امام علی (سبزه میدان)، حمام شاه علی و مجتمع تجاری جعفری و همچنین مسجد کمر زرین، خانه اژه ای ها (خانه هارونیه)، ایستگاه اتوبوس میدان امام علی، پوشاک ترنج و پارچه سرای اطلس قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازاربزرگ دروازه اشرفی واقع شده‌اند:

 • بازارچه میرزا باقر
  صاحب الزمان، ساربان، مناره ساربان
 • سرای تجاری محمد صادق خان
  حافظ، کرمانی، ساروتقی
 • کاروانسرای نو
  حافظ، کرمانی، ساروتقی
 • مغازه بازار
  حکیم، بازارچه نو غربی، بین گلبهار و بازار نسبه
 • پاساژ اطلس
  حکیم، بازارچه نو غربی، مسجد ذوالفقار، بین گل آرا و درباغ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازاربزرگ دروازه اشرفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازاربزرگ دروازه اشرفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازاربزرگ دروازه اشرفی ندارد.
  neshan logo