info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد
category

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محسن و همچنین کلینیک دندانپزشکی شهید بهشتی، چسب یزد (حکیمیان)، مهمانسرای خانه کارگر یزد، بیمه تعاون و گیمنت دراگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بلوار جمهوری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب، بین بلوار جمهوری اسلامی و انقلاب 111 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه کارگر یزد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان احسان
  بلوار امام حسین، بین میدان احسان و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رقیه
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلوار امام حسین، امام صادق، بین امام صادق 14 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه کارگر یزد ندارد.
  neshan logo