info
عکس سوپر مارکت الهیه - فرشته
category

سوپر مارکت الهیه - فرشته محله الهیه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت الهیه - فرشته

سوپر مارکت الهیه - فرشته (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله الهیه تهران و خیابان بیدار واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین هتل دیاموند، روزنامه همشهری، زیرزمین دستان، رستوران سور و مجتمع تجاری داریوش قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت الهیه - فرشته واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت یاران دریان
  ولیعصر، طاهری
 • سوپر مارکت فامیلی
  ولیعصر، طاهری
 • سوپر جردن
  نلسون ماندلا (جردن)، گل آذین
 • سوپر مارکت خوش اخلاق ترک
  نلسون ماندلا، گلنار، ماهرو، بین پناهی و الهیه پنجم
 • هایمارت - فروشگاه مارال مارکت
  بزرگراه صدر، الهیه، شریفی منش، فیاضی، بین مهدیه و امین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت الهیه - فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت الهیه - فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت الهیه - فرشته ندارد.
  neshan logo