info
عکس نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان
category

نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان محله بابوکان، اصفهان

درباره‌ی نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان

نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان (فروشگاه) در محله بابوکان اصفهان و بزرگراه امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه در محله بابوکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لاستیک سازی بیتا، رکس آلومینیوم Rex Aluminium، نمایندگی ایران خودرو 2034 صاعد، لاستیک سازی بیتا و رستوران معظم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان واقع شده‌اند:

 • دفتر مرکزی شرکت پاینداب
  بزرگراه امام خمینی، گلستان ارم
 • شرکت صدرآزما سپاهان
  امام خمینی
 • فروشگاه ابزار آلات MDF هود گاز سینگ
  شهدای بابوکان، بین کمال الملک و امام خمینی
 • لوازم هیدرولیک آفاق
  شهدای بابوکان، بین کمال الملک و امام خمینی
 • جوراب آریان
  سلمان فارسی، بهار 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط p@yam_88 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی مجتمع پلاستیک طبرستان ندارد.
  neshan logo