info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آزادگان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد کوفه (گنبد سفید)، ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه و میوه و سیبزیجات فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان

در شهر اصفهان، محله بابوکان ، ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، حسینیان، آزادگان، بین آذر و نور قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس عاشق آباد
  بزرگراه امام خمینی، بین حکیم صفایی و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  امام خمینی، بین بسیج و حکیم صفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل ندارد.
  neshan logo