info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان استاد شهریار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورزشگاه نیکان، خرازی شقایق، تولیدی نوار پرده گوهر بافت، ایستگاه اتوبوس شهيد ابراهيمي و با فندگی نوار پرده گوهر بافت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اصفهان، شهر اصفهان، محله بابوکان است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، صیاد شیرازی، استاد شهریار، بین قائم و چهل توت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  شهدای بابوکان، بین سینا و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و سینا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای بابوکان، جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شهدای بابوکان، صیاد شیرازی، استاد شهریار، بین قائم و چهل توت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo