info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه

ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان استاد شهریار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام رضا، ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا، سردخانه علیجانی، میوه و سیبزیجات فروشی و سوپرمارکت حشمت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اصفهان، شهر اصفهان، محله بابوکان است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، صیاد شیرازی، استاد شهریار، بین بنفشه و گلستان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  شهدای بابوکان، بین سینا و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس صفا
  بزرگراه امام خمینی، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه بنفشه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شهدای بابوکان، صیاد شیرازی، استاد شهریار، بین بنفشه و گلستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo