info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه محله بابوکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله بابوکان اصفهان و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله بابوکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد کوفه (گنبد سفید)، ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل و سوپر حسام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بابوکان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، طالقانی، بین صدف و شقایق واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MOHAMMAD
  یکشنبه 06 شهریور ماه 1401

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد کوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس عاشق آباد
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
  امام خمینی، بین گلستان ارم و گلبرگ 124
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه ندارد.
  neshan logo