info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی
category

ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی

ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خاتم الانبیا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورزشگاه نیکان، ابراهیم نگهداری، خرازی شقایق، تولیدی نوار پرده گوهر بافت و استیل سازی سلیمی پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بابوکان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پروفسور میردامادی، خاتم الانبیا، بین ناهید و آزادگان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ابراهیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  شهدای بابوکان، بین سینا و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و سینا
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای بابوکان، جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، پروفسور میردامادی، خاتم الانبیا، بین ناهید و آزادگان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo