info
عکس شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو
category

شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو محله شهر صنعتی، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو

شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پارکینگ ۳ منطقه ۳ واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین آشپزخانه پدرسالار، رستورانTishini، بانک ملی، فروشگاه منطقه 3 و سوپر مارکت گلچین رجایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک

فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی و پیدا کنید. فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهر صنعتی است. فروشگاه رفاه، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای سورنا فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بازارچه قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اراک دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه رفاه
  خیبر، پارکینگ 1
 • فروشگاه افق کوروش
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، پارکینگ 3-منطقه 3
 • فروشگاه زنجیره ای سورنا
  (5.0)
  علی‌محمد باقری، خرداد، اردیبهشت 5
 • افق کوروش
  (1.0)
  جهان پناه، شقایق، بین گلگون 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط r@dz@d3 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، پارکینگ 3-منطقه 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو

  شنبه 08:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 19:00
  دوشنبه 08:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 19:00
  چهارشنبه 08:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo