info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت

ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عقیق، یدک سیکلت خشنود، گیم نت دهلیز، یدک سیکلت طاها و ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت یزد

ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله مریم آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 11 و 13 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان گلدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی
  غدیر، بین غدیر 6 و شهیدسید احمد حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت ندارد.
  neshan logo