info
عکس شرکت چاپ و نشر سپه
category

شرکت چاپ و نشر سپه محله شهرک استقلال، تهران

خدمات چاپ
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت چاپ و نشر سپه

شرکت چاپ و نشر سپه (خدمات چاپ) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این مکان یکی از یازده خدمات چاپ در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه گروه صنعتی فولاد غرب، تعمیرگاه مرکزی ام جی، سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده، تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) و شرکت تبادل کار قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به شرکت چاپ و نشر سپه


سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده شرکت چاپ و نشر سپه واقع شده‌اند:

 • شرکت ترموکالر
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • انتشارات جنگل
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • پرنیان چاپ
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • شرکت چاپ و نشر سپه
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • شایان پوشش
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت چاپ و نشر سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت چاپ و نشر سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت چاپ و نشر سپه ندارد.
  neshan logo