info
عکس ایستگاه اتوبوس مرزداران
category

ایستگاه اتوبوس مرزداران محله پردیسان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرزداران

ایستگاه اتوبوس مرزداران (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیسان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند رز گاردن و مرکز خرید در حال ساخت و همچنین آموزشگاه موسیقی چهارگاه، مجموعه ورزشی آیدین نیکخواه بهرامی، ایستگاه مترو یادگار امام، ایستگاه اتوبوس پل مرزداران و امداد خودرو تهرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو یادگار امام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران

ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پردیسان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پل مرزداران، مرزداران واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو یادگار امام است. همچنین شما می‌توانید آژانس اتومبیل هیرو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرزداران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرزداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارون
  مرزداران، بین البرز و آریا فر
 • ایستگاه اتوبوس پست گاز
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه جلال آل احمد، آریا فر، بین گلدیس سوم و گلدیس هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرزداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرزداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرزداران ندارد.
  neshan logo