info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو محله خرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو

ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و میدان جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه سرداران و همچنین برسوگر، شیرینی نانک، آژانس شبانه روزی سورنا پیک، باشگاه ورزشی طپش و پیرایش سعید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو اراک

ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله خرم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان جهاد قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید ایستگاه تاکسی هوشمند 1828 را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای هپکو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  دانشگاه، بین المهدی و میدان نماز
 • ایستگاه اتوبوس آب کوثر
  بلوار قدس، نوید، بین شقایق و رز
 • ایستگاه اتوبوس بن بست-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، میدان مهندس
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو ندارد.
  neshan logo