info
عکس ایستگاه اتوبوس رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس رحیمی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحیمی

ایستگاه اتوبوس رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان گلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین سریر استارتاپ لند، فست فود پنگوئن، قنادی خوش سیرت، نان فانتزی زرین طلایی و دبیرستان دخترانه شهید یحیوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران

ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صادقیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طرشت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گلها واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه جنت آباد جنوبی
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه شهران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تخلیه
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، بوستان، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحیمی ندارد.
  neshan logo